+370 444 69050

Apie mus

UAB “Žemaitijos keliai” – atestuota kelių ir tiltų statybos įmonė. 1959 m. pabaigoje Kaune buvusi Kelių statybos valdyba Nr. 3 vyriausybės potvarkiu su visa materialine-technine baze buvo perkelta į vakarinę Lietuvos dalį Telšius. KSV-3 pavadinimas 1990 m. buvo pakeistas į Valstybinę kelių tiesimo įmonę, kuri tuomet tapo viena stambiausių kelių statybos organizacijų Lietuvoje. 1994 m. reorganizuota į akcinę bendrovę, o 1997 m. tapo UAB “Žemaitijos keliai”.

UAB “Žemaitijos keliai” atlieka visus kelių tiesimo bei tiltų statybos darbus, gamina asfaltbetonio ir betono mišinius, tiltų gelžbetonines konstrukcijas, granitinę skaldą, asfaltbetonio, betono mišiniams bei dangų paviršiui apdoroti. Įmonėje dirba apie 300 darbuotojų, sezono metu papildomai įdarbinama dar apie 100 darbuotojų.

Normaliam įmonės funkcionavimui yra sukurta atitinkama materialinė – techninė bazė: gelžbetonio ir medienos apdirbimo cechai, akmenskaldė, emulsijos ir asfaltbetonio gamyklos, mechaninės remonto dirbtuvės ir technikos sandėliai, pagalbinės patalpos, kelių laboratorija.

UAB “Žemaitijos keliai” gamina ir parduoda sertifikuotas medžiagas: asfaltbetonio, betono mišinius, bitumines emulsijas ir granitinę skaldą. Taip pat gamina bei kloja asfaltbetonį iš šaltų asfaltbetonio mišinių. Bendrovėje įdiegta integruota kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos- sveikatos vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 reikalavimus.

Siekdama išlikti kelių tiesimo rinkoje, įmonė kasmet atnaujina techniką, rekonstruoja gamybinius pastatus, naudoja ir diegia moderniausias kelių tiesimo ir priežiūros technologijas, kurios leidžia tiesti kelius ir statyti bet kokio masto ir sudėtingumo objektus, bei pelnyti užsakovų pripažinimą.